Trakya Koleji 59850 Çorlu/Tekirdağ
0 282 685 41 94
info@trakyakoleji.k12.tr

Etkinliklerimiz

Mutlu Bir Gelecek İçin İyi Bir Başlangıç

GELECEĞE NEFES 1 GÜNDE 11 MİLYON FİDAN

Gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye bırakmak için düzenlenen, 11 milyon fidan ve ağıcı toprakla buluşturan ‘Geleceğe Nefes’ kampanyasına Trakya Koleji olarak katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

YÜZME YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ ÖMER METE ÇİFTÇİ

OKUL SPORLARI YÜZME YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI , TEKİRDAĞ OLİMPİK YÜZME HAVUZUNDA 9-10 OCAK 2020 tarihleri arasında gerçekleştirildi.Yarışmaya katılan okulumuz 6. Sınıf öğrencilerinden ÖMER METE ÇİFTCİ ;•100 m serbest : 1.lik•100 m sırt : 3. lük•200 m karışık : 4.lük•50 m kurbağa : 4.lük elde etmiştir.Öğrencimizi kutluyor , başarılarının devamını diliyoruz.

DISTINCTIVE SCHOOL

Özel Trakya Koleji Cambridge ESOL sınavlarında göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı ‘DISTINCTIVE SCHOOL’ olma ayrıcalığını elde etmiştir. Bir yabancı dilin ne kadar iyi öğrenilebildiğinin anlaşılabilmesi için en güvenilir yöntem uluslararası geçerliliği onanmış sınavlarla öğrencilerin sınanmasıdır. Bu bağlamda en yaygın olarak kullanılan sınavlar, Cambridge Üniversitesi tarafından hazırlanan ve ALTE (Association of Language Testers in Europe) tarafından…
Devamı

Zeynep Naz Kınay, Çorlu Belediyesi Çocuk Meclisi ilk başkanı

Okulumuz öğrencisi Zeynep Naz Kınay, Çorlu Belediyesi tarafından hazırlanan proje kapsamında kurulan Çocuk Meclisi ilk başkanı oldu. Kurucu Temsilcimiz Şule Çalışkan Meclis Başkanı seçilen Zeynep Naz Kınay’ı kutlayarak başarılar diledi. Çorlu Belediyesi Çocuk Meclisi’nin kurulması için yürütülen çalışmalar tamamlanarak Çorlu Kaymakamlığı ve Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte proje hayata geçirildi. Çorlu’da eğitim-öğretim veren…
Devamı

SOSYAL BİLGİLER PROJE FESTİVALİ

SOSYAL BİLGİLER PROJE FESTİVALİÖzel Trakya Koleji Ortaokulu öğrencileri “Neden sosyal bilgiler öğreniyoruz, sosyal bilgiler dersinin amacı hedefi nedir? İlk ders zili çaldığından bu yana neler öğrendik neler yaptık?” konulu proje festivali düzenlendi.. Festival kapsamındaki projelerin yapımında ve sunumunda emeği geçen tüm öğrencilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz .

GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL TEKİRDAĞ İL ŞAMPİYONU

OKULSPORLARI GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL TEKİRDAĞ İL ŞAMPİYONU ÖZEL TRAKYA KOLEJİ.. Sporcularımızı tebrik eder, grup müsabakalarında başarılar dileriz.

Kayıt Kabul ve Bursluluk Sınavı

2020 Kayıt Kabul ve Bursluluk sınavımız Çorlu merkez okullar ve civar il ilçelerden gelen öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşmiştir.. Katılım gösteren tüm öğrenci ve velilerimize teşekkür eder sınavda başarılar dileriz.. Cevap anahtarı için tıklayın.

ÖRAV öğretmen eğitimleri “Birkeniki” Projesi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan Ulusan tarafından,Özel Trakya Koleji Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şule Çalışkan’a ÖRAV öğretmen eğitimleri “Birkeniki” Projesi kapsamında verdikleri destek nedeniyle plaket takdim edildi. Takdim esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Erdoğan’da bulundu.

Hoş Geldin Yeni Yıl

🎄HOŞGELDİN 2020🎄Trakya Koleji Ailesi olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin katıldığı “Yeni Yıla Merhaba Partisi” düzenleyerek, yeni yıl pastamızı hep birlikte kestik, öğrencilerimizden oluşan müzik guruplarımız arkadaşlarına şarkılarını söyleyerek enstrumanlarını çaldılar ve doyasıya eğlendiler.

Okul Öncesi Robotik Kodlama

Bu gönderiyi Instagram'da gör Trakya Koleji Okul Öncesi öğrencilerimiz Robotik Kodlama dersimizde elektronik devre tasarımı setleriyle baz devre ve led lamba projelerini tamamladılar. #robotikkodlama #elektronikdevretasarımı #okulöncesi #trakyakoleji #mutluçocuklar #mutlugençler #mutluveliler #okulumikincievim #mutlubirgelecekiçiniyibirbaşlangıç #çorlu @trakyakoleji @trakyakolejianaokulu #🌸 Trakya Koleji (@trakyakoleji)'in paylaştığı bir gönderi (21 Ara, 2019, 12:13öö PST)

ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN

Öğretmenlerimizin entellektüel, kişisel, mesleki, duygusal ve sosyal gelişimlerini desteklemek hedefiyle düzenlenen “ÖĞRENEN LİDER ÖĞRETMEN” konulu seminerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ersan ULUSAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin Erdoğan ve Kurucu Temsilcimiz Sayın Şule Çalışkan’ın katılımıyla gerçekleşti